Cinsel Danışmanlık

Cinsel Danışmanlık

Cinsellik hayatımızın önemli parçalarından biridir. İnsan hayatını her anlamda etkileyen en önemli unsurdur. Cinsel yaşamda meydana gelebilecek en küçük bir aksaklık tüm yaşamın olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple doğru ve sağlıklı bir cinsel yaşam için cinsel danışmanlık desteği almak gerekmektedir.

Cinsel danışmanlık hizmeti firmamızda deneyimli psikologlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Vücudumuzda meydana gelen herhangi bir şikayetten dolayı doktora başvurmaktayız. Cinsel şikayetlerin tüm hayatımızı olumsuz etkilememesi adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada scn danışmanlık hizmetini özenle hizmetinize sunmaktadır.

Cinsel Danışmanlık Kapsamında Sunulan Hizmetler

Mutlu bir birliktelik için sağlıklı bir cinsel yaşam en önemli zorunluluktur. Cinsel yaşamın sağlıklı olması adına cinsel danışmanlık desteği almak gerekmektedir. Danışmanlık ve terapi koçluğu gerektiren birtakım cinsel problemler söz konusudur. Uzman Psikologlar tarafından cinsel danışmanlık verilen cinsel sorunlar:

 • Vajinusmus
 • Ereksiyon problemleri
 • Ağrılı cinsel birleşme
 • Orgazm problemi
 • Erken boşalma
 • Erkekte sertleşme problemi
 • Cinsel istek azlığıdır

Cinsel sağlık sorunları kişinin hayatından en az bir kere karşılaştığı sorunlardandır. Bu sorunlar sebebiyle tüm hayatınız olumsuz etkilenebilir. Bunu önlemek adına uzmanlar her türlü bilgi ve desteği sunmaktadır. Bu noktada cinsel danışmanlık ankara çevresinde taktir edilen kurumlar arasındadır.

Evlilik Öncesi Cinsel Danışmanlık Hizmeti

Çiftler cinsel birlikteliği başlatmadan önce cinsel danışmanlık desteği almalıdır. Özellikle bu cinsel birliktelik evlilik yoluyla sağlanacaksa bu durum büyük önem taşımaktadır. Evlilik birliğinin devam etmesi doğru danışmanlık hizmeti ile mümkündür. Danışmanlık firmamız bu konuda başarılı ve deneyimli psikologlarla çalışmaktadır.

Evlilik devam ederken cinsel şikayetlerle başvuru yapıldığında tahribat oldukça fazla olmaktadır. Ancak evlilik birliği başlamadan problemler tespit edilir ve çözülürse tahribat oldukça az olacaktır. Evlilik öncesi danışmanlık hizmetinde öncelikle cinsellik hakkında temel fizyolojik bilgiler sunulmaktadır. Daha sonra erkek ve kadının anatomik yapısından bahsedilmektedir. Erkeğin ve kadının cinsel beklentileri programın diğer önemli konularıdır. Evlilik öncesi danışmanlık seanslarında ayrıca:

 • Cinselliğin yeri ve önemi
 • Evlilik içinde cinselliğin önemi
 • Aile kavramı
 • Cinsel sorunlar hakkında kendini ifade etme becerisi
 • Eşler arasında cinsel sorunları çözme becerisi
 • Kızlık zarı efsanesi
 • ilk gece korkusunun yanlışlığı

Konularından bahsedilmektedir. Seanslarda çiftlerin cinsellik hakkında bilgi alması sağlanırken rahatlamaları sağlanmaktadır. Çiftler son seansın ardından birbirlerini anlayacak ve yanlış inanışların etkisinden kurtulacaktır.

Cinsel Danışmanlık Hizmeti Fiyatları

Firmamız Ankara’da danışmanlık hizmeti veren profesyonel bir kurumdur. Bünyesindeki çalışanlarıyla birlikte büyük başarılara imza atmıştır. Cinsel danışmanlık hizmeti almak ya da detaylı bilgi edinmek isteyen danışanlar iletişim numarası ile irtibata geçebilir. Ayrıca cinsel danışmanlık fiyatları noktasında detaylı bilgiyi kuruma gelerek öğrenmek mümkündür.

Fiyat belirlenmeden önce çiftlerin doktor kontrolünden geçmesi gerekmektedir. Problemin ne olduğu, kaç seans terapi gerektirdiği noktasındaki bilgi ancak ilk seans sonrası ortaya çıkmaktadır. Evlilik öncesinde ya da evlilik anında cinsel danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyen çiftler doğru ve detaylı araştırma yapmalıdır. Uzmanların başarıları ve desteği bu konuda oldukça önem taşır.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi