Erken Boşalma

Erken Boşalma

Erken boşalma sorunu erkekler arasında en yaygın olan cinsel problemlerden biridir. Hemen hemen her erkek ömrünün belirli bir döneminde erken boşalma sorunu ile karşılaşmaktadır. Bu problem, kişinin öz güvenini yitirmesine neden olur. Öz güveni sarsılan erkek, cinsel yaşamında gitgide daha pasif hale gelerek tamamıyla iktidarsızlık problemi ile karşı karşıya gelebilir. scn danışmanlık firması olarak sunduğumuz cinsel terapi koçluk hizmetleriyle erken boşalma sorununu tamamıyla ortadan kaldırıyoruz.

Cinsel Danışmanlık Koçluğu Nedir?

Cinsel terapi koçluğu, bir kişinin ya da çiftin çeşitli cinsel zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olabilir. Cinsel danışmanlık, erken boşalma sorununda, fiziksel faktörler ana neden olsa bile, genellikle yararlıdır. Nedeni ne olursa olsun, cinsel zorluklar ilişkinizi zorlayabilir. Sık sık, ereksiyonla ilgili problemleri olan bir kişi cinsel kaygıyı tetikleme konusunda isteksiz kılan performans endişesi yaşar. Partneri, bunu hayal kırıklığı ve hınç duygularını tetikleyebilecek bir ret olarak algılayabilir.

Tecrübeden Faydalanın

Tecrübeli ve sertifikalı seks ilişki uzmanları ile seks terapi koçluğu, bu duyguların üstesinden gelmeye yardımcı olabilir ve partneriniz ile daha önce kurduğunuz yakınlığı yeniden kurabilir. erken boşalma ankara genelinde hizmet veren firmamız, cinsel sorunlara çok yönlü alternatif çözüm önerileri sunar. Cinsel sorunlar çok boyutludur; biyolojik, psikolojik, davranışsal ve sosyal faktörlerden kaynaklanabilir. Sunduğumuz danışmanlık hizmeti, tıbbi müdahalelerin cinsel bozukluklar için etkinliğini optimize edebilir. Gerektiğinde sizleri ilgili tıp profesyonellerine yönlendirebilir.

Psikolojik Olarak Rahatlayın

SCN danışmanlık olarak sunduğumuz psikolog eşliğindeki cinsel danışmanlık, erken boşalma da fiziksel faktörler ana neden olsa bile, yarar görmenizi sağlar. Nedeni ne olursa olsun, cinsel zorluklar ilişkinizi zorlayabilir. Sunduğumuz hizmetler dahilinde bireylerin ve çiftlerin cinsel sorunları hakkında konuşmasına ve çözmesine yardımcı oluruz. Böylece çiftler daha fazla cinsel zevk alır. Danışanlarımız, seks danışmanlığı sürecinde, cinsel ihtiyaçları ve ilgi alanlarıyla ilgili kişisel farkındalık ve etkili iletişim becerileri geliştirir. Seks psikologlarımız, daha derin bireysel ve ilişkisel dinamikleri araştırır ve çözüm önerileri sunar.

Danışanlar Neler Beklemeli?

Genellikle danışanlar, sadece umutsuzluklarını pekiştirmeye yarayan bir hayal kırıklığı, sıkıntı ve felaket döngüsünde sıkışırlar. scn danışmanlık olarak sunduğumuz seks terapi koçluğu, problemin çözülmesine ve süreç bazlı bir çözüme giden yolun belirlenmesine yönelik bir yöntem sunar.
Danışanlara, duygusal düzenlemelerin gerçek zamanlı durumlarını tanımlamalarında ve bu farkındalığı çeşitli odaklama becerileri geliştirmede kullanmalarında yardımcı oluyoruz. Danışmanlık yoluyla bizi tercih edenlere cinsel ifade süreçlerini etkileyen duygusal, psikolojik ve ilişkisel güçler için daha iyi bir takdir kazandırıyoruz.

Farklı Danışma Seansları

Sorunu devam ettiren ve çözüme dayalı bir süreci tanımlayan temel dinamikleri araştırmak için genellikle bir ile farklı danışma oturumundan birini öneriyoruz. Genellikle, danışanlarımızın ihtiyaçları sınırlı sayıda oturumla karşılanır. Bağlanma travması olanlar için, uzun süreli danışmanlık hizmetlerimizle de yardımcı oluyoruz. Bu süreç her zaman danışanlarımızla uzmanlarımız arasında bir geri besleme döngüsü içerir. Seks terapi koçluğunda çiftlerle çalışırken her bir partnere bireysel olarak da hizmet verebiliriz.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi