Evlilik Danışmanlığı

Evlilik Danışmanlığı

Evlilik kurumu herkes için oldukça büyük önem taşıyor. Birçok kişi evlilik hayali ile mutlu yarınlara adım atmak isterken düşüncelerinin bir noktasında da tedirginliklerini gizleyemiyorlar. Kurulan hayallerin gerçekle örtüşmemesi, mutlu olmak için çıkılan bu yolda mutsuzlukla sonuçlanacak bir hüsranın düşünce bazında yer alması birçok kişinin tedirgin ve endişeli olmasını sağlıyor. Gerek henüz evlenmemiş gerekse evli çiftlere sunmuş olduğumuz scn danışmanlık ve yaşam koçluğu hizmetlerimiz ile çiftlerin kafalarında yer etmiş olan endişeleri yok ederek evliliklerine konsantre olmalarını sağlıyoruz.

Evlilik Danışmanlık Hizmetlerimizin Faydaları

Evliliğin kutsal bir müessese olması ile birlikte çiftlerin bu müessese içerisinde karşılıklı olarak sorumluluklarını yerine getirmeleri kaçınılmaz bir durumdur. Sunmuş olduğumuz evlilik danışmanlığı ankara hizmetlerinde kişilerin kendilerine ait sorumluluklarının bilincine varmaları konusunda farkındalık yaratarak aslında istenilen mutluluğun çok kolay bir şekilde elde edileceğini gösteriyoruz. Son yıllarda boşanma davalarında görülen artışın ana nedeni çiftlerin birbirlerine karşı olan sorumlulukları konusunda bilgi yetersizliği ve sabırsızlık konularının ön planda olduğu görülüyor.

Danışmanlık firmamıza başvuran birçok çiftimize uygulamış olduğumuz danışmanlık ve ilişki koçluğu ile birçok evliliğin son bulmasın engellemiş bulunuyoruz. Birbiri ile uzlaşamayan iki tarafın hiçbir destek almadan sorunları uzlaşma dili haricinde çekişmeli bir dile çözmeye çalışmaları büyük sorunların ortaya çıkmasına ve akabinde evlilik kurumunun son bulmasına neden oluyor. Ancak evlilik danışmanı ankara hizmetlerimizde çiftlere farklı bakış açıları sunarak mutlu bir evlilik için olması gereken ya da mutluluk için eksik olan etkenlerin tespit edilmesini sağlayarak farkındalık yaratıyoruz.

Neden Evlilik Danışmanlığı Hizmetlerinden Yararlanılmalı?

Hayatın olağan stresi ve evliliğin monotonlaşması çiftlerde motivasyon unsurunun azalmasına ve birbirlerine olan saygılarının azalmasına neden olabiliyor. Bu durum her iki tarafın birbirine karşı en ufak bir durumda tahammül edememesine bu da ayrılığın fitilini ateşleyen önemli bir etken olarak ortaya çıkıyor. Yapmış olduğumuz evlilik danışmanlık hizmetlerinde evliliğin daha sağlıklı temeller üzerinde devam etmesi, evliliğin bitmesi ile birlikte sorunların çözülemeyeceği konusu çiftlere idrak ettirilerek önemli ve faydalı sonuçların ortaya çıkması açısından önemlidir.

Evlilik Kararı Alan Çiftlere Uygulanan Danışmanlık Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz hizmetler sadece evli çiftlere değil evlilik kararı alan çiftlere de sunuluyor. Henüz hiç evlenmemiş ya da daha önce evlenmiş ayrılmış çiftlerin kafalarında yer alan evlilik fobisinin giderilmesi konusunda uygulamış olduğumuz seansların çok büyük faydaları söz konusudur.

Geçmişte yaşanan her acı ve sıkıntının tekrar edeceğinin garanti olmadığı ve bu düşüncelerin kafalardan atılarak tamamı ile partnerlerine odaklı bir hayata adım atmalarında büyük emekler veriyoruz. Özellikle evlilik danışmanlık hizmetlerimiz neticesinde evliliğe adım atacak olan çiftlerin mutlu olacaklarına dair inançlarının yükselmesi elde ettiğimiz başarıların bir ürünü olarak dikkat çekiyor. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde çiftleri teker teker seanslarımıza alarak her bireyi ayrı ayrı değerlendirme altında seanslarımıza dahil ediyoruz. En son aşamada ise her iki bireyi aynı anda seansa alarak danışmanlık hizmetlerimizi sonlandırıyoruz.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi