Hipnoz ile Zayıflama

Hipnoz İle Zayıflama

Kilo vermek ister misiniz? Daha önce geleneksel diyetleri denediniz mi? Verdiğiniz kiloları geri almamak için mücadele ediyor musunuz? Sonunda diyetlerin sizin için olmadığını ve farklı bir şey bulmanız gerektiğine karar verdiyseniz hipnozla zayıflama tekniğini deneyebilirsiniz.

Diyet Yapmak Çözüm Değil

Geleneksel bir diyete devam ederseniz ve kurallara uymayı başarırsanız, muhtemelen kilo vereceksiniz. Ancak en önemlisi, insanlar kilo verdikten sonra diyet yapmaktan vazgeçip tekrar eski alışkanlıklarına geri dönüyorlar. Bu gerçekten yıkıcı bir döngüdür ve bazı uzmanlar sürekli diyet yapmanın metabolizma sorunlarına yol açıp kilo vermeyi daha da zorlaştırdığına inanıyor.

Gerçek şu ki, uzun vadeli kilo kaybının anahtarı gıda ile değil, yemekle olan ilişkilerimiz ile ilgilidir. İnsanlar diyet yapmayı bıraktıklarında, eski alışkanlıklara geri döner ve tekrar kilo alırlar. Peki ya eski alışkanlıkları değiştirirsek? hipnoz ile zayıflama ankara ile fazla kilolu olduğunuzu gösteren davranışları değiştirmek için zihinlerinizi yeniden programlayabilirsiniz.

Zayıf İnsanlar Gibi Düşünün

İrade gücünün gerekmediği doğal olarak zayıf insanlar gibi düşünmeye ve davranmaya başlarsak, zihniyetlerimiz çok radikal bir şekilde değiştiyse, duygusal olarak yemek yemek istemezsiniz. Bu da ince ve sağlıklı kalmamıza yardımcı olur. Hipnoz sayesinde uzun vadede, sağlıklı bir şekilde kilo kaybedebilirsiniz.

Bu kilo verme yöntemi hayat değiştirir, çünkü bu sistemle bir daha asla diyet yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Yiyeceklerden arınmış olduğunuzu düşünün. Endişelenmekten özgür olduğunuzu düşünün. Kontrolde hissettiğinizi ve kendinizi şimdi eksik olduğunuzu bile anlamadığınız yeni bir mutluluğa sahip doğal olarak zayıf insanlardan biri olduğunuzu hayal edin.

Hipnozun Gücü Nedir?

Zihin iki şekilde karakterize edilir. Bilinçli zihin ve bilinçaltı zihin. Bilinçli zihin, herhangi bir anda farkında olduğumuz tüm düşünceleri, hatıraları, duyguları ve dilekleri içerirken, bilinçaltı zihin, düşünmek zorunda olmadığınız tüm özerk süreçlerimizden sorumludur. Aynı zamanda duygularımızı, alışkanlıklarımızı, ahlakımızı ve dünyaya verdiğimiz tepkileri kontrol eden düşüncelerimizin, hatıralarımızın ve birikmiş tecrübelerin bulunduğu yerdir.

Karar Verme Aşaması

Bilinçli ve bilinçaltı zihin arasındaki ilişki genellikle bir buz dağını hayal etmekle açıklanmaktadır. Gündelik hayattaki bilinçli tepkilerimiz ve kararlarımız büyük ölçüde bilinçaltı zihnimizde yer alan altta yatan duygu ve alışkanlıklardan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bir diyeti durdurduğunuzda ve eski alışkanlıklara geri döndüğümüzde, bilinçaltı zihninde yer alan yardımcı olmayan öğrenilmiş alışkanlıklar yeniden ortaya çıkar.

Uzun vadeli kilo kaybı bilinçaltımızdaki yiyecekleri çevreleyen duygu ve alışkanlıkları değiştiriyor. Bu yararsız öğrenilmiş davranışları, doğal olarak zayıf insanlar tarafından bir nevi yeniden programlanıyor.

Hipnozdan Çekiniyor Musunuz?

Bazı insanlar hipnoz şüphesiyle karşı karşıyadır. Birinin zihinlerini ve hareketlerini kontrol edebilmesi ve hayatlarından tasarruf etmekten korkabileceğinden endişe ederler. Ayrıca, hipnoz altında olma durumunun kontrolden çıktığını ve çevrelerinin farkında olmadığını düşünürler.

Ancak bunların hiçbiri doğru değildir. Hipnozla her zaman kendi kontrolünüzde olursunuz. Çünkü hipnoz sadece uykuya dalmak üzere olduğunuz anı hissetmek gibi, derin bir rahatlama halidir. Bu sırada bilinçaltı beyninin en erişilebilir ve önerilebilir olduğu zamandır.

Konuşabilir ve bilinçli beyninizin daha sonra yemek yemeye karar verirken başvuracağı yeni ve daha yararlı bilgilerle güncelleyebiliriz. Kesinlikle aç olmadıkça yemek istemeyeceksiniz. Doğal olarak, ince ve sağlıklı olma arzunuzu destekleyen gelişmiş yiyecek seçimleri yapmaya başlayacaksınız. Yemeğinizi yavaşça yiyerek çok daha fazla keyif alacaksınız.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi