Sağlıklı Zayıflama

Sağlıklı Zayıflama Ankara

Sağlıklı zayıflama Ankara, bireyin fazla kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulması için rezonans terapi gibi teknikler ile desteklenen, özel bir süreçtir. Gün içerisinde, ihtiyaç duyduklarından veya bedenlerinin harcadıklarından daha fazla kalori alan bireyler zaman içerisinde kilo aldıklarını fark edebilirler. Bazı bireyler bu durumu fark ettiklerinde beslenme alışkanlıklarını düzenleyebilir ve egzersiz gibi faaliyetler ile kilo vermeye başlayabilirler. Ancak bahsi geçen kilo verme süreci genetik etmenler, psikolojik etmenler ve çeşitli çevresel etmenler nedeniyle bazı bireyler için çok daha zorlu olabilir. Çünkü bazı besinler adeta bireyde psikolojik ve bazen de fiziksel ‘’bağımlılık’’ tepkisi oluşmasına neden olurlar. Bu da kilo verme sürecini olumsuz etkileyebilir.

Bahsi geçen etmenler nedeniyle kilo vermekte zorlanan bireyler, fazla kilolarından kurtulmak için uzmanlar tarafından zararlı veya hatta tehlikeli kabul edilen uygulamalara başvurmamalıdırlar. Bazı durumlarda bireyin hayatını bile tehdit edebilen bu uygulamalar yerine çok daha güvenilir olan, rezonans terapi (SDT tekniği gibi uygulamalara başvurabilirler. Yazımızın devamında ‘’Sağlıklı zayıflama teknikleri nelerdir?’’, ‘’Sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verilir?’’, ‘’Rezonans terapi ile kilo verme yöntemi işe yarıyor mu?’’ ve ‘’Rezonans terapi ile sağlıklı zayıflama ne kadar sürer?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara sağlıklı zayıflama terapisi hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Rezonans Terapi İle Sağlıklı Zayıflama Nedir?

Rezonans terapi (SDT) ile sağlıklı zayıflama, metabolizma hızını ve kalori tüketme-yakma sürecini olumsuz etkileyen olası enerjetik etmenleri ortadan kaldırmak için yapılan uygulamadır. İnsan bedeni, enerji ve maddenin birbirleriyle uyum içerisinde var olması, çalışması sayesinde işleyişini sürdürür. Ancak bazı etmenler nedeniyle bu uyum bozulabilir ve buna bağlı olarak çeşitli psikolojik veya fizyolojik problemler deneyimlenebilir. Bireyler enerji düzeylerindeki olumsuz dalgalanmalar nedeniyle sağlıksız beslenme alışkanlıkları edinebilir, kilo almaya başlayabilir ve kilo vermekte zorluk çekebilirler. Rezonans terapi ile sağlıklı zayıflama sayesinde enerji düzeylerinde yaşanan olumsuz dalgalanmalar ortadan kaldırılabilir, ruhsal rahatlık hali sağlanabilir ve bireyin sağlıklı bir şekilde kilo vermesine destek olunabilir. 

Rezonans Terapi İle Sağlıklı Zayıflamanın Faydaları Nelerdir?

Rezonans terapi ile sağlıklı zayıflamanın faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Bireyin sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo vermesine yardımcı olabilir.
  • Birey, kilo verme sürecinde profesyonel olarak desteklenir.
  • Kilo verme ve zayıflama sürecinde ortaya çıkan problemler gözden geçirilebilir, sürecin birey için çok daha kolay geçmesine yönelik çalışmalar yapılabilir.
  • Gıda bağımlılığı ortadan kaldırılabilir.
  • Uygulama sırasında hiçbir ilaca veya kimyasala başvurulmaz. Bu yüzden son derece güvenlidir.

Rezonans terapinin faydaları bu şekilde sıralanabilir. 

Sağlıklı Zayıflama Neden Önemlidir?

Fazla kilolar, bireylerin ileride çeşitli hastalıklara yakalanma riskini arttırabilirler. Aynı şekilde bireylerin özgüvenlerine, psikolojilerine ve ruhsal sağlıklarına zarar verebilirler. Bununla birlikte güvenli olmayan yöntemlerle kilo vermenin de pek çok zararı vardır. Özellikle de yasal olmayan uygulamalar ve ilaçlarla yürütülen kilo verme süreçleri sırasında bireylerin yaşamı büyük bir tehlikeye girer. Bu yüzden fazla kiloları bulunan ve bu kilolardan kurtulmak isteyen bireylere, güvenilir ve bilimsel temelleri bulunan uygulamalara başvurmaları tavsiye edilmektedir.

Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Sağlıklı zayıflama yöntemleri, bireyin bedensel ve psikolojik sağlığını koruyarak kilo vermesini sağlayan, özel uygulamalardır. Bu uygulamalar arasında somatopsişik dengeleme tekniği veya rezonans terapisi olarak bilinen gelişmiş teknikler bulunmaktadır. Bahsi geçen uygulamalar sayesinde bireyin kilo alma nedenleri analiz edilebilir. Bu nedenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik özel çalışmalar gerçekleştirilebilir.

Rezonans Tereapi İle Sağlıklı Zayıflama Terapisi Kimlere Yapılabilir?

Rezonans terapi (STD) ile sağlıklı zayıflama uygulaması talep eden herkese uygulanabilir. Bu uygulama sırasında kimyasallara, ilaç uygulamalarına veya cerrahi işlemlere başvurulmaz. Dolayısıyla da bahsi geçen işlemlerle yapılan uygulamaların aksine somatopsişik dengelemenin uygulandığı özel bir grup yoktur. Bu uygulamanın herhangi bir yaş sınırlandırması da bulunmamaktadır. 

Rezonans Terapi İle Sağlıklı Zayıflama Terapisi Ne Kadar Sürer?

Rezonans Terapi (SDT tekniği) ile sağlıklı zayıflama terapisi, uygulamanın detaylarına göre farklı sürelerde tamamlanabilir. Bahsi geçen uygulama tamamıyla bireye özel olarak planlanmaktadır. Bu yüzden de bu planlama tamamlanmadan uygulamanın ne kadar süreceğini söylemek mümkün değildir.

Rezonans Terapi İle Sağlıklı Zayıflama Nasıl Olur?

Rezonans terapi (SDT) ile sağlıklı zayıflama uygulaması, bireyin ruhsal ve bedensel iyilik halinin yeniden kurulması ile yapılır. Bu uygulama, konu üzerine uzman bir terapist tarafından gerçekleştirilir. Rezonans terapi sırasında, uygulama için ideal bir ortam oluşturulur. Uygulama sırasında çeşitli telkinler, egzersizler, nefes egzersizleri ve ruhsal dengeleme işlemleri gerçekleştirilebilir. Böylece bireyin sağlıklı kilo verme süreci profesyonel bir şekilde desteklenebilir. 

Ankara Sağlıklı Zayıflama Terapisi Fiyatları 2023

Ankara sağlıklı zayıflama terapisi fiyatları, uygulamanın detaylarına ve süresine göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi